Všeobecní administrativní pracovníci

Lokalita:
Praha
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Panská č.p. 891/5, Praha
Prvotní kontakt: Adidort.br@gmail.com (prosíme o zasílání životopisů v portugalském nebo anglickém jazyce)
Požadavky - Zkušenost s administrativní prací
- Znalost českého, portugalského a anglického jazyka
- Znalost dalších jazyků výhodou
- Čistý trestní rejstřík
Náplň práce - Oficiální sekretariát
- Protokol
- Kontakty a oficiánlní korespondence v portugalštině, češtině a angličtině
- Překlad, tlumočení
- Administrativní úlohy

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Velvyslanectví Brazilské federativní republiky

Adresa:
Panská 891 ,11000
Kontaktní osoba:
Marcio Gonçalves Ribeiro
Internet:

Reagovat na nabídku Všeobecní administrativní pracovníci