Inspektor/ka kvality

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Chemie a potravinářství

Popis pracovní pozice:

Nástup možný ihned.

Požadujeme:
SOU/SŠ ideálně technického směru, pečlivost, pracovitost, všestranná manuální zručnost, práce na podobné pozici výhodou, aktivní přístup k řešení problémů, technické a logické myšlení, dovednost identifikace poruch

Nabízíme:
Náborový příspěvek 10 000 Kč, bonusy/prémie, docházkový bonus, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu/ubytování, zimní a letní bonus, vzdělávací kurzy, firemní ubytování

Zájemci se mohou hlásit:
-zasláním životopisu (CV) na e-mail: hr@c-das.com
-telefonicky na čísle 737 981 776 nebo 737 759 238
-osobně v místě sídla firmy na adrese: DAS Czech Republic s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1 - kontaktní osoba paní Pavlína Lhotáková nebo paní Zuzana Snášelová

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DAS Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Olomoucká 306 ,75301