zdravotně - sociální pracovník

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Obchod prodej a nákup,Stavebnictví a reality,Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

- altruismus, empatie a lidský přístup, odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zkušenosti z obdobné pozice, samostatnost, spolehlivost, organizační a vůdčí schopnosti
- sociální práce s pacienty, rodinami a příslušnými úřady, vedení důchodové pokladny, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů pacienta, administrativní činnost, koordinace se zdravotním týmem a lékaři
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vysočinské nemocnice s.r.o.

Adresa:
Háj 675 ,58401
Kontakt:
736 190 708
Kontaktní osoba:
Lenka Komůrková
Internet:
www.vysocinskenemocnice.cz

Reagovat na nabídku zdravotně - sociální pracovník