Pomocná síla v kuchyni

Lokalita:
Karlovarský kraj
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla,Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Platové ohodnocení: 21.000,- Kč až 26.000,- Kč (uvedenému druhu práce odpovídá plat podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě). Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-19:00 h). Náplň práce: mytí porcelánu, černého nádobí, thermoportů, úklid přilehlých prostor, pomocné práce při výrobě jídel (např. příprava zeleniny - čištění a krájení), obsluha ručních kuchyňských strojů. Požadujeme: ukončené základní vzdělání, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, dochvilnost, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, praxe výhodou. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, rekreaci, dětské tábory, možnost příspěvku na penzijní a životní pojištění atd.). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Léčebné lázně Lázně Kynžvart

Adresa:
Lázeňská 295 ,35491