Pracovní nabídka Lékař pro dospělé od firmy Vězeňská služba České republiky

Lékař pro dospělé

Lokalita:
Liberecký kraj
Farmacie a zdravotnictví,Věda a výzkum,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
Atestaci ze všeobecného nebo interního lékařství
Trestní a morální bezúhonnost.

Nabízíme:
Plný pracovní úvazek s pracovní dobou po - pá 06:30 - 15:00 hodin, případně zkrácený pracovní úvazek.
Plat v rozmezí od 59 680 do 73 230 + osobní ohodnocení.
30 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna
Možnost stravování ve vlastním stravovacím zařízení.
Výhody spojené s čerpáním FKSP - bezúročné půjčky, příspěvek na rekreaci, kulturu…

Kontakt e-mailem, telefonicky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky

Adresa:
Belgická 3765 ,46605