Technici počítačových sítí a systémů

Obor:
IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

Hledáme nadšence do oblasti vývoje webových aplikací na pozici JUNIOR+ / MEDIOR FRONTEND DEVELOPER.
Pozice je vhodná pro zapálené jedince, kteří mají zkušenost s kódováním v HTML a CSS.
V případě, že chcete být součástí našeho přátelského IT kolektivu, toužíte se pohybovat ve světe vývoje softwaru, tahle pozice je určena právě Vám.
- Požadujeme: HTML5, CSS/SCSS, JavaScript, ES6+, Bootstrap, React/Vue
- Zkušenost s aplikacemi: Adobe XD, Adobe Photoshop, Figma
- Český jazyk na úrovni C1/C2
- Anglický jazyk (A2+)
- Minimálně vzdělání vyšší odborné
- Telefonická a osobní komunikace
- Předchozí zkušenosti minimálně 1 rok (výhodou IT směru)
- Příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost
- Čistý rejstřík trestů a praxe na pozici potřebná
- POŽADOVANÉ JAZYKOVÉ ZNALOSTI
- POŽADOVANÁ POVOLÁNÍ - PRAXE V OBORU
- SOUHLAS SE ZAMĚSTNÁNÍM CIZINCŮ

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Pineal s.r.o.

Adresa:
Hvězdova 1716 ,14000
Internet:

Reagovat na nabídku Technici počítačových sítí a systémů