Mechanik nákladních vozidel

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Doba určitá s možností prodloužení.
samostatnost při základních údržbových, kontrolních a seřizovacích pracích, znalost montáže příslušenství výhodou, schopnost diagnostikovat a opravit jednoduché i složitější závady, orientace v elektrických schématech při zjišťování vady
zájem o obor auto-moto, praxe v oboru automechanik výhodou, zručnost, orientace v nových technologiích výhodou
Zam. výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, firemní akce, zázemí stabilní společnosti, akce pro rodinu, možnost kariérního růstu, možnost parkování, prémiový systém dle výkonnosti, týden dovolené navíc
Kontakt e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Milan Král a.s.

Adresa:
Pod Stromovkou 211 ,37001
Internet:

Reagovat na nabídku Mechanik nákladních vozidel