EXPEDIENT

Lokalita:
Plzeňský kraj
Administrativa a organizace,Doprava a logistika,Státní, veřejná správa

Popis pracovní pozice:

POŽADUJEME: minimálně středoškolské vzdělání, znalost AJ, zodpovědný a samostatný přistup k práci, dobrá znalost MS Office (Excel, Word)
VÝHODOU: praxe na obdobné pozici
NÁPLŇ PRÁCE: vyřizování objednávek výrobků a zboží; zabezpečování efektivní dopravy výrobků a zboží k zákazníkovi; zodpovědnost za kvalitu expedice výrobků a zboží k zákazníkovi, za dodržení požadovaného množství a termínu dodávky; zodpovědnost za evidenci skladovaných výrobků a zboží; evidence zákazníků; vytváření EAN kódů; postupné přebírání vlastních úkolů a zodpovědností; spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
Mzda od 20 000 Kč

Přihláškay podávejte u pana Václava Štěpána nejpozději do 18.8.2017. Kontakt: vaclav.stepan@culinar.cz, tel. 376 532 240 nebo 602 186 319.
Volné místo expedient pro lokalitu Horažďovice.

Požadavky na pracovníka:

Práce s PC - textový editor (Word), Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Angličtina Aktivní

Nabízíme:

Nástup možný od: 21. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz
Tuto pozici nabízí: LYCKEBY CULINAR a.s.

Adresa:
Strakonická 946 ,Horažďovice ,341 01
Kontakt:
+420 376 532 240,602 186 319
Kontaktní osoba:
Václav Štěpán