Hlavní účetní

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Věda a výzkum,Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

Nástup možný IHNED

Kompletní vedení podvojného účetnictví; účtování faktur, pokladních dokladů, bankovních výpisů, interních dokladů, závazků a pohledávek; vedení pokladny; účtování dokladů v cizí měně; příprava příkazů k úhradě; vyhotovení daňových přiznání (DPH, KH, SH); evidence pohledávek, vymáhání pohledávek po splatnosti; kompletní zpracování a zaúčtování mezd (včetně srážek a diet); personální agenda; komunikace s příslušnými úřady (FÚ, OSSZ, ZP); administrativa.
Znalost účetního programu Pohoda.

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál

V případě zájmu kontaktujte telefonicky či emailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: STK CENTRUM VIZOVICE, s.r.o.

Adresa:
Zlínská 1160 ,76312