Manipulační dělník - řidič sk. C

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

1. kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: personalni@tsoj.cz
Podmínkou C+E (aktivní řidič), profesní průkaz; Minimálně 5 let praxe jako řidič !!! Požadujeme samostatnost, spolehlivost, loajalitu, schopnost týmové práce, dobrý zdravotní stav.

Pracovní doba 6:30-15:00 hodin.
Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) 23 510 Kč, po zaučení osobní ohodnocení + čtvrtletní odměny (celkem až 31 000 Kč)
25 dnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: firemní benefity - příspěvek na stravování, penzijní a životní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity ad.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Adresa:
Kpt. Vajdy 3202 ,70030
Internet:
www.tsoj.cz

Reagovat na nabídku Manipulační dělník - řidič sk. C