Montér/ka ocelových konstrukcí

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

72140 Montéři kovových konstrukcí
ZamK
Kontakt pondělí až pátek 8-16 hod., email kamila.pistkova@witkowitz.cz, osobně po předchozí domluvě.

Práce na montážích v ČR, Evropa i jinde ve světě.
Požadavky: Znalost anglického jazyka vítána, znalost českého jazyka na komunikativní úrovni, řidičský průkaz B, fyzická zdatnost.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnu dovolené, po odpracování 60 dnů na montáží ještě 1 týden dovolené navíc, elektronické stravenky 150 Kč, příspěvek na penzijní fond 600 Kč a životní připojištění 500 Kč, příspěvek na ozdravné pobyty dětí zaměstnanců 2 200,- Kč, Multisport karta, možnost dalšího vzdělávání, prémie za výkon.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Čeština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: WITKOWITZ ENVI a.s.

Adresa:
Ruská 1142 ,70300
Internet:

Reagovat na nabídku Montér/ka ocelových konstrukcí