podlahář

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

praoviště Kroměříž - dle zakázek v rámci ČR/EU
- příprava podkladů, pokládka podlahové krytiny
- základní vzdělání, praxe v oboru výhodou, ŘP B, základní znalost NJ (možnost zakázek v zahraničí)
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, PD Po-Pá 8:00-16:30 hod., možnost přesčasové práce
- kontakt osobně každé pondělí mezi 9:00-12:00 hod. v kanceláři na adrese Kollárova č.p. 528/1, Kroměříž, nebo kontakt telefonicky Po-Pá 8:00-16:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: thorboden@seznam.cz

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: T.H.O.R. Boden, s.r.o.

Adresa:
Kollárova 528 ,76701