Pracovní nabídka vedoucí skladu náhradních dílů s němčinou od firmy Schlote-Automotive Czech s.r.o.

vedoucí skladu náhradních dílů s němčinou

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

tech. nebo obchod. vzdělání, znalost NJ (tech. výrazy), znalost PC a skladových procesů, zkušenosti s organizací a vedením ročních inventur, osvědčení pro manipulaci s VZV a zvedacími plošinami, zkušenosti se správou odpadů a nebezpečných látek, flexibilita, iniciativa, organizační schopnosti, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, příspěvek na stravenky, dodatková dovolená, příspěvek na důchod. pojištění, možnost profes. růstu, vzdělávání, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Adresa:
Jaktáře 1660 ,68601
Kontakt:
572 425 320
Kontaktní osoba:
Olga Novotná

Reagovat na nabídku vedoucí skladu náhradních dílů s němčinou