Pracovník v sociálních službách

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Šilheřovice 453, 711 00 Ostrava - Hrušov
1. kontakt e-mailem. Strukturovaný životopis zašlete na uvedený e-mail.

Požadavky: Kurz pracovníka v sociálních službách (možnost absolvování v průběhu pracovního poměru), řidičský průkaz B - aktivní řidič. Práce v Azylovém domě na pozici pracovník v sociálních službách. Práce v nepřetržitém provozu 12 hod. směny (2 denní, 2 noční, 4 dny volno). Bezúhonnost, pracovitost, empatie.

Benefity: stravenky, sick day, účast na firemních akcích, vzdělávání

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Nová Šance, z.s.

Adresa:
Šilheřovice 453 ,71100
Kontaktní osoba:
Lenka Machalová
Internet:
www.koblov.cz

Reagovat na nabídku Pracovník v sociálních službách