ELEKTRIKÁŘ/KA

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Náplň práce - výroba elektrorozvaděčů, elektromontáže po ČR a EU
Požadujeme - platná vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a vyšší, praxe v oboru výhodou, vzdělání oboru elektro, řidičský průkaz sk. B.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Pracovní doba: jedna směna 6:00 - 14:00 hod.
Nabízíme: dotované závodní stravování, příspěvky na PPF/ŽP, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek za nemarození, náborový příspěvek 10 000Kč - 20 000Kč v závislosti na praxi, vzdělání a pozici.
První kontakt: Hřídelová Kateřina BcA., tel.: 734 852 556, e-mail: k.hridelova@bak-pisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: B a K systémy s.r.o.

Adresa:
Ke Statku 18 ,39701