Senior Solution Support Engineer

Obor:
IT - prodej a služby

Popis pracovní pozice:

Kontakt:katerina.crhova@sap.com
Upřesňující informace:
Popis pozice a náplň práce:
zájem o technická řešení a práci přímo se zákazníky
zájem o práci v multikulturním prostředí
plynulá znalost angličtiny
zkušenost se zákaznickým servisem,
znalost procurement řešení nebo supply chain

stravenky, 25 dní dovolené,
Hledáme lidi, kteří umí dobře komunikovat, jsou zaměřeni na detail a jsou organizovaní, v ideálním případě již s podobnou zkušeností. Hledáme kolegy, kteří jsou schopni v jednu chvíli pracovat na více věcech najednou a kteří dokáží pracovat jen s minimální supervizí. Na pozici je třeba plynulá znalost anglického jazyka
Nabízíme:
o Pestrou a zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
o Možnost profesního růstu
o Možnosti navazujícího vzdělávání
o Příjemné pracovní podmínky
o Práce v mezinárodním prostředí

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Ariba Czech s.r.o.

Adresa:
Bucharova 2817 ,15800
Internet:

Reagovat na nabídku Senior Solution Support Engineer