Pracovní nabídka Strojník operátor automatických linek od firmy KOVONA SYSTEM, a.s.

Strojník operátor automatických linek

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Mezi hlavní činnosti strojníka operátora automatických linek patří obsluha, seřizování a údržba
automatické balící linky.

Požadavky na pracovníka:

ÚSO s maturitou nebo ÚSO s maturitou a vyučením (strojírenství, elektro)

· Manuální zručnost, technické myšlení

· Znalost čtení ve výkresové dokumentaci

· Obsluha manipulační techniky

· Základní znalost práce na PC

· Smysl pro týmovou práci

· Samostatnost, rozhodnost

Nabízíme:

Zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti

· Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání

· Odpovídající platové ohodnocení

· Zaměstnanecké výhody

· Pracoviště v Českém Těšíně, třísměnný provoz

· Možnost nástupu ihned
Tuto pozici nabízí: KOVONA SYSTEM, a.s.

Hlavním předmětem podnikání je velkosériová kovovýroba včetně průmyslových subdodávek a povrchových úprav. Zabýváme se zpracováním plechů, trubek a profilů. Technologické možnosti zahrnují dělení svitků. Vyrábíme policové regály a dílenský nábytek.

Adresa:
Průmyslová 2007 ,Český Těšín ,737 01
Kontakt:
558 764 111
Kontaktní osoba:
Personální oddělení
Internet:
www.kovona.cz

Reagovat na nabídku Strojník operátor automatických linek