Stavební technik/investiční referent

Typ pracovního poměru:
Pracovní smlouva
Lokalita:
Jihomoravský kraj
Administrativa a organizace,Stavebnictví a reality,Státní, veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Odbor investiční a správy bytových domů Úřadu městské části Brno-střed hledá zájemce o zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Náplní práce je provádění technického dozoru stavebníka při opravách bytových domů (jak samostatně tak i ve spolupráci s externími dozory). Zajišt"ování projektové přípravy pro realizaci oprav (spolupráce s externími projektanty, kontrola projektové dokumentace, kontrola soupisů prací, rozpočtů aj.). Vypracování posouzení stavebně technického stavu nemovitostí s odhadem nákladů na opravu/rekonstrukci. Přebírání prací, příprava změn smluv, prověřování a zajišt"ování úplnosti investiční dokumentace a zpracovávání zápisů a protokolů o předání staveb, zajišt"ování odstraňování nedostatků v průběhu jejich realizace atd.
Vyřizování stížností nájemníků bytových domů, osobní jednání s nájemníky, administrativní práce spojené s výkonem svěřené agendy, plnění dalších svěřených úkolů v rámci odboru.

Požadavky na pracovníka:

min. středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví,
praxe v oboru vítána (např. stavební mistr, stavbyvedoucí) nebo praxe ze správy bytových domů,
autorizace ČKAIT velkou výhodou,
ovládání kancelářského balíku Office (Excel, Word, Outlook), schopnost učit se ovládat jiné aplikace, které jsou využívány v rámci ÚMČ Brno-střed,
dobrá orientace ve stavební výkresové dokumentaci a schopnost orientovat se v položkových
rozpočtech (zkušenosti s rozpočtovým programem Build Power nebo databází RTS velkou výhodou),
velmi dobré organizační dovednosti, samostatnost i schopnost pracovat v týmu,
dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání,
smysl pro zodpovědnost a spolehlivost, odolnost vůči stresu,
reprezentativní vystupování (v rámci výkonu práce je oficiálním zástupcem ÚMČ Brno-střed)

Nabízíme:

možnost trvalého vzdělávání - podpora profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, adaptační příprava a návazná školení, semináře, kurzy),
výbornou dostupnost - pracoviště v centru Brna,
5 týdnů dovolené,
3 dny indispozičního volna (sick days),
zvýhodněné vstupné na koupaliště Kraví hora, do Divadla Polárka a letního kina,
příspěvek na stravování - karta Ticket Restaurant Edenred, a další zajímavé zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy (např. příspěvek na kulturní
akce a rekreaci - benefitní karta, příspěvek na rekreaci dítěte, odměna při životním výročí,odměna při pracovním výročí),
jazykové kurzy angličtiny zdarma
Tuto pozici nabízí: Statutární město Brno, Brno-střed

Úřad městské části Brno-střed vypsal výběrové řízení. Přihlášky je nutné podávat dle pravidel stanovených v uveřejněném inzerátu na stránkách úřadu.

Adresa:
Dominikánská 2 ,Brno ,60200
Kontakt:
542526281
Kontaktní osoba:
Petr Pacal
www.brno-stred.cz/uredni-deska/vyberove-rizeni-stavebni-technik-investicni-referent-umc

Reagovat na nabídku Stavební technik/investiční referent