Pracovní nabídka Nástrojář od firmy Extruindustrie CR s.r.o.

Nástrojář

Typ pracovního poměru:
Pracovní smlouva
Lokalita:
Kraj Vysočina,Pardubický kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

• oprava a údržba forem a zařízení pro výrobu a zpracování plastu
• úprava a výroba jednotlivých dílů dle zadání
• bsluha a programování CNC strojů
• práce v 1-směnném provoz

Požadavky na pracovníka:

• technické vzdělání strojírenské
• praxe min.3-5 let v oboru
• zkušenosti s obsluhou a programováním CNC strojů výhodou
• zkušenosti s obsluhou drátkořezu výhodou
• technické a zručné nadání
• cizí jazyky nepožadovány

Nabízíme:

• práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením
• finanční ohodnocení dle stupně profesionality
• možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
• příspěvek na dojíždění
• příspěvek na stravování
• docházkový bonus
• dny volna za odpracované roky
• firemní akce
Tuto pozici nabízí: Extruindustrie CR s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 505 ,Ždírec nad Doubravou ,58263
Kontakt:
569 695 002
Kontaktní osoba:
Ing.Lukáš Kadeřábek
Internet:
www.extruindustrie.cz