Pracovní nabídka Seřizovač od firmy Extruindustrie CR s.r.o.

Seřizovač

Typ pracovního poměru:
Pracovní smlouva
Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

- příprava a nájezd výrobních linek na délkové plastové profily formou extruze
- seřízení a následná kontrola dle zadání
- obsluha a jednoduchá údržba technického vybavení výroby
- 3-směnný provoz

Požadavky na pracovníka:

- technické vzdělání výhodou, nikoliv podmínkou
- zručnost a spolehlivost
- praxe v technickém oboru vítána

Nabízíme:

- práci ve stabilní rodinné firmě s mezinárodním působením více jak 20 let
- nadprůměrné finanční ohodnocení
- vysoké směnové příplatky
- možnost profesního růstu a prostor k seberealizaci
- individuální přístup k zaměstnancům
- příspěvek na stravování
- docházkový bonus
- dny volna za odpracované roky
- firemní akce
Tuto pozici nabízí: Extruindustrie CR s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 505 ,Ždírec nad Doubravou ,58263
Kontakt:
569 695 002
Kontaktní osoba:
Ing.Lukáš Kadeřábek
Internet:
www.extruindustrie.cz