Oční optik, odborný asistent

Typ pracovního poměru:
Dohoda o pracovní činnosti
Lokalita:
Liberecký kraj
Obchod, prodej a nákup,Farmacie a zdravotnictví,Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

Odborná asistence v oční optice, v případě vzdělání v oboru plnohodnotná práce očního optika.
Zpočátku na částečný úvazek.

Požadavky na pracovníka:

Hledáme odborného pracovníka do oční optiky
Požadujeme maturitní vzdělání, vzdělání v oboru výhodou
Praxi v oční optice, či při práci lidmi, zdravotnictví či farmacii.
Komunikativnost, spolehlivost.
Zpočátku práce na DPČ, později možnost rozšíření na dobu neurčitou.

Nabízíme:

Příjemnou práci v zavedené firmě, v příjemném prostředí.
Práce na částečný úvazek, který se dle šikovnosti může rozšířit.
Možnost odborného růstu.
Stravenky.
Tuto pozici nabízí: Mgr. Anna Svobodová

Adresa:
Cimburkova 407/31 ,Praha ,13000
Kontaktní osoba:
Mgr Anna Svobodová
Internet:

Reagovat na nabídku Oční optik, odborný asistent