telefonní operátor - OZP

Typ pracovního poměru:
Pracovní smlouva
Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

Práce pro společnost bonprix! Rozšiřující call centrum s dlouholetou praxí hledá nové schopné, spolehlivé a zodpovědné osoby pro rozšíření stávajícího pracovního týmu. Požadujeme znalost práce s PC, komunikativnost a chuť učit se novým věcem. Jedná se vyřizování objednávek a kompletní zákaznický servis pro společnost bonprix zabývající se prodejem textilního a spotřebního zboží, včetně administrativy s tím spojené. Pasivní call centrum - nevoláte vy, ale pouze přijímáte hovory zákazníků.
Výkon práce v sídle společnosti Eurex station s.r.o., Na obvodu 1098/41, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Požadavky na pracovníka:

Příjemný hlasový projev, nutná znalost práce na PC, spolehlivost a komunikativnost a chuť učit se novým věcem.
Vhodné i pro osoby s lehčím zdravotním znevýhodněním, OZP
Jelikož zde však nemáme úplně bezbariérový přístup (cca 7 schodů musí zaměstnanec překonat), z tohoto důvodu nejvhodnější pro uchazeče se zdravotním postižením v 1.stupni.

Nabízíme:

pracovní úvazek týdenní 40 hodin
postupný nástup směn ranní a odpolední (v rozmezí od 7 do 20 hod.)
pracovní poměr sjednán na dobu určitou jednoho roku s možností dalšího prodloužení
nástupní hrubá mzda 13.400 Kč s postupným navyšováním mzdy při plném 40-ti hodinovém úvazku
nástup leden 2018
Tuto pozici nabízí: Eurex station s.r.o.

Adresa:
Na Obvodu 1098/41 ,Ostrava ,70300
Kontakt:
597 497 154
Kontaktní osoba:
Lenka Kolaříková