Pracovní nabídka Rozpočtář/ka od firmy Talentor Advanced Search, s.r.o.

Rozpočtář/ka

Lokalita:
Praha
Obor:
Ekonomika a finance

Popis pracovní pozice:

Co Vás v dané pozici čeká?
- Zpracování kalkulací a cenových nabídek
- Kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace
- Tvorba harmonogramu stavby
- Poptávky subdodavatelů, materiálu a vyhodnocení nabídek
- Sestavování nabídek do veřejných soutěží
- Příprava podkladů pro realizaci

Požadavky na pracovníka:

Co do Vás očekáváme?
- SŠ vzdělání v oboru stavebnictví
- praxe ve stavebnictví a kalkulacích jako rozpočtář, či přípravář
- ochota učit se, rozvíjet svůj potenciál do budoucna
- AJ či NJ výhodou

Nabízíme:

Co Vám může náš klient nabídnout?
- Nadstandardní finanční ohodnocení a roční prémie
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Možnost užívání služebních automobilů pro soukromé účely
- Produkty pro aktivní trávení volného času
- Výhody při nákupu u obchodních partnerů a zvýhodněné podmínky na pořízení a servis osobních automobilů

Staňte se součástí úspěšné stavební rodiny!
Zaujala vás naše nabídka, nebo se o ní chcete dozvědět více? Dejte mi vědět na níže uvedených kontaktních údajích.
Tuto pozici nabízí: Talentor Advanced Search, s.r.o.

Skupina Talentor je mezinárodní sítí společností poskytujících komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů služeb v oblasti výběru a vyhledávání pracovníků.

Adresa:
Vyšehradská 423/27 ,Praha 2 ,12800
Internet:
www.talentor.cz/czech/cz/foreveryone/contact/