Pracovní nabídka Koordinátor/ka mezinárodních projektů od firmy Talentor Advanced Search, s.r.o.

Koordinátor/ka mezinárodních projektů

Lokalita:
Praha
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Co Vás v dané pozici čeká?
- Komunikace a koordinace se zahraničními partnery (spřátelené právní kanceláře).
- Příprava výstupů z jednání, zpracování informací do podkladů.
- V případě absence jiné projektové práce, se budete věnovat asistenci partnerům a a právnímu týmu s rozličnými úkoly.
- Správa kalendáře partnera, koordinace schůzek, emailů a telefonní komunikace.
- Ad hoc úkoly od právníků, formátování smluv, příprava podkladů a dokumentů.

Požadavky na pracovníka:

Co do Vás očekáváme?
- Němčina na komunikativní úrovni, Angličtina výhodou.
- Znalost MS Office s důrazem na formátování textů ve Wordu.
- Aktivní přístup k osobnímu a profesnímu rozvoji, ochota se vzdělávat

Nabízíme:

Co Vám může náš klient nabídnout?
- Smlouva na hlavní pracovní poměr, možnost nastoupit ihned
- Moderní kancelář v Libni, v blízkosti metra Palmovka.
- Jazykové kurzy pro další rozvoj.
- Stravenkový paušál pro pohodlné stravování.
- Služební telefon pro profesionální komunikaci.
- Sick days pro nečekané situace.
- Teambuilding a příležitosti k zapojení se do firemních akcí.

Zaujala vás naše nabídka, nebo se o ní chcete dozvědět více? Dejte mi vědět na níže uvedených kontaktních údajích.
Tuto pozici nabízí: Talentor Advanced Search, s.r.o.

Skupina Talentor je mezinárodní sítí společností poskytujících komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů služeb v oblasti výběru a vyhledávání pracovníků.

Adresa:
Vyšehradská 423/27 ,Praha 2 ,12800
Kontakt:
+33 609 189 574
Internet:
www.talentor.cz/czech/cz/foreveryone/contact/

Reagovat na nabídku Koordinátor/ka mezinárodních projektů