Pracovní nabídka C# .NET Developer (Medical Devices) od firmy Talentor Advanced Search, s.r.o.

C# .NET Developer (Medical Devices)

Lokalita:
Praha
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Na co se můžete těšit, když budete pracovat s námi:
- Budeš se podílet na vývoji software a knihoven pro různá prostředí, včetně desktopových aplikací pro Windows, webových aplikací a embedded zařízení.
- Máš šanci spolupracovat na návrhu architektury projektů.
- Budeš zapojen(a) do celkového směřování a vývoje produktů v oblasti zdravotnictví.

Požadavky na pracovníka:

Co by bylo pro nás ideální:
- Máš zkušenosti s programováním v jazyce C#.
- Ovládáš pokročilé principy fungování .NET frameworku a jejich využití v jazyce C#, včetně znalosti designových vzorů a principů návrhu.
- Aktivně provádíš unit testování.
- Umíš komunikovat anglicky s kolegy z jiných zemí, pokud to bude potřeba.

Co by bylo fantastické (a je to výhodou):
- Máš znalosti v oblasti React frameworku a Unity.
- Máš chuť neustále se rozvíjet a učit se novým technologiím.

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené, sick days a jazykové kurzy.
- Stravenky nemáme, ale poskytujeme stravenkový paušál 28 000 Kč.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost home office, čímž podporujeme work-life balance.
- Neomezenou podporu ve školeních a workshopech pro ty, kdo se rádi vzdělávají.
- Možnost účastnit se vývoje unikátních technologií pro medicínu.
- Práci v malých projektových týmech
- Společné překonávání pracovních i nepracovních výzev
- Volnou ruka ve své práci a zodpovědnost za úkoly.
- Možnost sdílet know-how se špičkovými vývojáři a odborníky v oboru.
Tuto pozici nabízí: Talentor Advanced Search, s.r.o.

Skupina Talentor je mezinárodní sítí společností poskytujících komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů služeb v oblasti výběru a vyhledávání pracovníků.

Adresa:
Vyšehradská 423/27 ,Praha 2 ,12800
Kontakt:
+420734134081
Internet:
www.talentor.cz/czech/cz/foreveryone/contact/

Reagovat na nabídku C# .NET Developer (Medical Devices)