Pracovní nabídka Elektro Procesní Inženýr / Electro Process Engineer od firmy Talentor Advanced Search, s.r.o.

Elektro Procesní Inženýr / Electro Process Engineer

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

• Vytváření nových a úpravy stávajících programů na výrobních zařízeních ve fázi náběhu nových projektů
• Kontrola vyrobitelnosti produktů, komunikace s vývojovým týmem
• Vytvoření programu na základě dat z vývoje, vzorkování produktů a následné převedení do sériové výroby
• Specifikace nových výrobních zařízení a jejich následná implementace, modifikace stávajícího vybavení
• Spolupráce v rámci oddělení procesního inženýringu a projektového týmu
• Podpora oddělení údržby, výroby a kvality (vytváření návodek, školení technologií a odborná pomoc při řešení složitějších problémů)

Požadavky na pracovníka:

• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektro
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Praxe na obdobné pozici je vítána
• Aktivní přístup a technické myšlení

Nabízíme:

• Odborné zaškolení a práce na nejmodernějších zařízeních (možnost školení nových technologií v zahraničí)
• Mladý a dynamický kolektiv, přátelské prostředí
• Využití anglického jazyka (komunikace s kolegy, dodavateli a vývojem)
• 5 týdnů dovolené
• Roční bonusy
• Balíček Benefit Plus v hodnotě 5 000 Kč na rok (možnost využít na zdraví, relaxaci, vzdělávání či dovolenou)
• Příspěvek na závodní stravování formou stravenek
• Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 – 700 Kč měsíčně dle délky zaměstnání
• 5 sickdays
• Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci (tábory pro děti, školy v přírodě, lyžařské výcviky pořádané školou apod.) až 20 750 Kč za rok
• Slevové programy u všech tří mobilních operátorů
• Různé sezónní slevové nabídky (např. BestDrive, HP apod.)
• V zimních měsících možnost očkování proti chřipce
• Možnost interního vzdělávání – technické znalosti, měkké dovednosti, počítačové znalosti apod.
• Odměna při příležitosti pracovního nebo životního jubilea
Tuto pozici nabízí: Talentor Advanced Search, s.r.o.

Skupina Talentor je mezinárodní sítí společností poskytujících komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů služeb v oblasti výběru a vyhledávání pracovníků.

Adresa:
Vyšehradská 423/27 ,Praha 2 ,12800
Internet:
www.talentor.cz/czech/cz/foreveryone/contact/

Reagovat na nabídku Elektro Procesní Inženýr / Electro Process Engineer