Pracovní nabídka KYC Analyst with Polish od firmy Talentor Advanced Search, s.r.o.

KYC Analyst with Polish

Lokalita:
Praha
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

• Procesování případů kontrol KYC, AML, Due Diligence.
• Uvítání nových klientů a následné pravidelné revize jejich dokumentů.
• Průběžné analýzy procesů a hledání cest pro jejich zlepšení.
• Aktualizace vědomostí a přehledu v oblasti KYC, aplikace novinek do procesů.
• Online komunikace s klienty.

Požadavky na pracovníka:

• Zkušenost v oblasti KYC a/nebo onboardingu klientů.
• Flexibilita a schopnost rychle se orientovat ve změnách.
• Orientace na výsledek a motivace pro hledání nových řešení.
• Schopnost práce v týmu.
• Znalost anglického a polského jazyka.

Nabízíme:

• Práce v multikulturním prostředí.
• Motivující fixní ohodnocení.
• Bonusová složka dle osobních výkonů.
• Příspěvky na pojištění, nadstandardní zdravotní péče.
• Kontinuální vzdělávání a prostor přispět svými nápady.
Tuto pozici nabízí: Talentor Advanced Search, s.r.o.

Skupina Talentor je mezinárodní sítí společností poskytujících komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů služeb v oblasti výběru a vyhledávání pracovníků.

Adresa:
Vyšehradská 423/27 ,Praha 2 ,12800
Internet:
www.talentor.cz/czech/cz/foreveryone/contact/