Pracovní nabídka Juniorní lovec hlav / DreamJob Developer od firmy Talentor Advanced Search, s.r.o.

Juniorní lovec hlav / DreamJob Developer

Typ pracovního poměru:
Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

CO DĚLÁME A JACÍ JSME?

V kanceláři je nás 3 a půl, máme různé zájmy a jeden hlavní společný. Chceme dělat věci tak, aby opravdu měly smysl. Chceme IT specialistům nabízet příležitosti na míru a udržovat s nimi dlouhodobé vztahy. Chceme, aby věděli, že se na nás můžou kdykoliv obrátit. Nebojíme se být kreativní, každý děláme svou práci po svém. A náš šéf to nejen toleruje, ale dokonce i chce. Snažíme se budovat svobodnou firmu.

Jsme headhunteři se vším, co k tomu patří. Hledáme a aktivně oslovujeme kandidáty, kteří z 90 % práci mají, ale mohli by chtít lepší/jinou. Někdy k tomu patří i nepříjemné odmítnutí. Hledáme jen IT specialisty. Na jiné obory se nezaměřujeme.


CO BUDEŠ DĚLAT?

Na začátku Tě naučíme vše potřebné. Není nutné znát programovací jazyky nebo mít přehled v IT, hlavní je zájem a chuť se rozvíjet.

V průběhu učení začneš oslovovat potenciální kandidáty a budeš se učit prakticky. I vlastními chybami.
Zpětnou vazbu ti budeme poskytovat neustále, nebát se zeptat je nutností!
Během prvních tří měsíců si vyzkoušíš hledání na několik různých pozic a do různých firem. Na konci zkušební doby ideálně "umístíš" prvního kandidáta. Po zkušebce za tebou bude kus práce a oběma stranám bude jasné, jestli to dává smysl.

Jak se tvoje kariéra u nás bude vyvíjet dál, je už jen na Tobě : )

Požadavky na pracovníka:

NA JAKÉ VLASTNOSTI KLADEME DŮRAZ?

Hledáme juniora. To znamená, že klidně můžeš být bez nějaké větší praxe. Hodí se zkušenost s telefonováním/komunikací na nějaké brigádě.

Ideální by bylo, kdybys měl/a dodělanou VŠ nebo ji dokončoval/a. Věříme totiž, že člověk, který se v dnešní době dokopal k tomu napsat bakalářku/diplomku a dotáhl studium do konce, má schopnost dotahovat věci do konce, a té si také velmi ceníme. Není to ale pro nás podmínka.

Máme rádi lidi, kteří jsou nápomocní, jednají otevřeně a kteří se dokáží zasmát i sami sobě.

Sem tam je to o vystoupení z komfortní zóny. Ze startu Ti to bude možná dělat trochu problém, ale časem v tom najdeš zalíbení a budeš se těšit na každý další pohovor a pokec s kandidáty : )

Nabízíme:

CO NABÍZÍME?

Hlavně je to Tvoje vstupenka do světa HR. Začneš se orientovat, jaké jsou na trhu firmy, jak probíhá nábor zaměstnanců, jak se dělají pohovory, podíváš se ke klientům, rozšíříš si obzory.

Nějaké ty sociální jistoty: práci na HPP, pevný základ platu, čtyři týdny dovolené. Jelikož jde o juniorní pozici a budeme Tě hodně věcí učit, nečekej na začátek ředitelský plat. Pokud Ti ale práce půjde, můžeš se těšit na hezké bonusy : )

Tým, který šlape. A taky někdy intenzivně diskutuje. Ale vždy na rovinu, v tu chvíli, kdy se něco děje. Nemáme rádi šeptání za rohem a neděláme to. U nás jsme všichni zodpovědní za to, jak firma funguje.

Vzdělávání. Pravidelná angličtina se skvělým učitelem, přednášky od IT specialistů, učení se od sebe navzájem.

Různorodé benefity podle toho, co si sami vyhrajeme (o gamifikaci naší práce Ti rádi povyprávíme na případném osobním setkání).

Když Tě bude zajímat jak a proč to děláme, hodně se o nás dozvíš z našich stránek a z našeho Facebooku.
Tuto pozici nabízí: Talentor Advanced Search, s.r.o.

Informace:

Skupina Talentor je mezinárodní sítí společností poskytujících komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů služeb v oblasti výběru a vyhledávání pracovníků.

Adresa:
Vyšehradská 423/27 ,Praha 2 ,12800
Kontakt:
Kontaktní osoba:
Internet:
www.talentor.cz/czech/cz/foreveryone/contact/

Reagovat na nabídku Juniorní lovec hlav / DreamJob Developer

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů