Specialista Bezpečnosti práce BOZP a Požární ochrany PO - Karlovarský kraj

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Služby zákazníkům,Průmysl

Popis pracovní pozice:

Dodávat dílčí služby a poradenství pro klienty v regionu (kontroly, zpracování dokumentace atd.)
Podílet se na projektech komplexního outsourcingu BOZP a PO pro významné klienty
Podílet se na rozvoji odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadavky na pracovníka:

SŠ/VŠ vzdělání
OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
ŘP sk. B
Iniciativnost a zaměření na výsledek!

Nabízíme:

Odměnu s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků – můžete růst kvalifikačně i manažersky – a s Vaším rozvojem pak roste i Váš plat
Služební automobil pro soukromé použití – nestaráte se, jen jezdíte
Flexibilní pracovní doba – rozvržení pracovního času je každý měsíc skutečně na Vás – důležité jsou výsledky, ne „píchačky“
Skutečný home office - neztrácíte čas dojížděním do kanceláře – jste doma nebo u klientů – plně vybavený home office
Největší odborný tým BOZP v ČR - výrazná možnost odborného růstu – všechno know how sdílíme – všichni se odborně podporují
Jistotu a stabilitu práce – náš tým neustále roste – pracovitých kolegů si vážíme
Rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek) – můžete si vybrat kurz
Zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)
Tuto pozici nabízí: CIVOP s.r.o.

Adresa:
K lindě 700/3 ,Praha ,19015
Kontaktní osoba:
Personální oddělení - pro zaslání CV

Reagovat na nabídku Specialista Bezpečnosti práce BOZP a Požární ochrany PO - Karlovarský kraj