Asistent/ka vedoucího obchodního oddělení

Typ pracovního poměru:
Pracovní smlouva
Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Administrativa a organizace

Popis pracovní pozice:

Administrativní práce, zpracování podkladů pro management,

Požadavky na pracovníka:

Středoškolské vzdělání, organizační a komunikační dovednosti, znalost MS Office, Excel, zkušenosti v systému SAP, K2 výhodou

Nabízíme:

Práci v rodinné firmě s více než dvacetiletou tradicí. Odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravování, věrnostní a jubilejní odměny, příspěvek na dopravu, příspěvky na penzijní a životní pojištění. Možnost jazykového i odborného vzdělávání
Tuto pozici nabízí: HOFMEISTER s.r.o.

V případě zájmu o pracovní pozici posílejte profesní životopisy Elen Hofmeisterové na emailovou adresu : elen.hofmeister@hofmeister.cz

Adresa:
Mezi Ploty 382/12 ,Plzeň ,32600
Kontakt:
602195987
Kontaktní osoba:
Elen Hofmeisterová
Internet:
www.hofmeister.cz

Reagovat na nabídku Asistent/ka vedoucího obchodního oddělení