Kosmetička

Typ pracovního poměru:
Pracovní smlouva
Lokalita:
Praha
Farmacie a zdravotnictví,Služby zákazníkům,Výroba, provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Hledáme šikovnou kosmetičku na HPP do kosmetického salonu Klinika krásy Anděl.

Požadavky na pracovníka:

Požadujeme vzdělání v oboru a praxi. Dále: znalost klasické kosmetiky, mokré pedikúry, manikúry typu Shellac, depilace cukrovou pastou a voskem. Pouze nekuřačku. Znalost angličtiny výhodou. Loajalita, prodejní dovednosti a proklientský přístup je nutností. Šikovnou a nadšenou čerstvě vyučenou kosmetičku si rádi zaškolíme.

Nabízíme:

Nabízíme práci na HPP na prestižním místě a provize z prodeje kosmetiky, další vzdělávání v oboru, dobrý kolektiv.
Tuto pozici nabízí: Body & Care Clinic s.r.o.

Adresa Provozovny: Klinika krásy Anděl Nádražní 61/116 Praha 5 - Smíchov 15000

Adresa:
V Pořadí 381 ,Třebotov ,25226
Kontakt:
608967078
Kontaktní osoba:
Alena Jírů
Internet:
www.klinikakrasyandel.cz