Asistent(ka) marketingu na celý úvazek

Lokalita:
Jihomoravský kraj,Olomoucký kraj,Zlínský kraj
IT - prodej a služby,IT internet, multimédia,Marketing, reklama a PR

Popis pracovní pozice:

Firma EMAK přijme zaměstnance na pozici asistent marketingových prací. Jde o práci na celý pracovní úvazek v kanceláři ve Zlíně.

- komunikace se zákazníky
- tvoření PPC kampaní
- průběžné vyhodnocování a kontrola běžících kampaní
- práce s webovými prezentacemi
- po dohodě je možný i částečný úvazek (dopolední práce)
- tvorba textů

Požadavky na pracovníka:

- základní orientace v problematice online marketingu
- zodpovědnost
- uživatelská znalost Excel a Word
- chuť neustále se vzdělávat
- znalost angličtiny výhodou
- znalost systému AdWords, popřípadě Sklik a Facebook výhodou

Nabízíme:

- dlouhodobé vzdělávání v oboru online marketingu
- pravidelná školení ve firmě a v Google
- profesní růst v dynamické společnosti
- příjemný kolektiv rodinné firmy
- samostatnou a kreativní práci v online marketingu

Své životopisy s označení pozice, o kterou máte zájem zasílejte na email: kariera@emak.cz
Tuto pozici nabízí: EMAK

Poskytujeme komplexní outsourcing marketingových potřeb a to především v oblasti on-line marketingu.

Adresa:
Na Slanici 444 ,Zlín ,76001
Kontakt:
776 066 562
Kontaktní osoba:
ing. Radek Vilímek
Internet:
www.emak.cz/kariera

Reagovat na nabídku Asistent(ka) marketingu na celý úvazek