Pracovní nabídka Nástrojář od firmy KOVONA SYSTEM, a.s.

Nástrojář

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Hledáme:

Hledáme vyučeného nástrojaře, nebo člověka s praxí alespoň 3 roky, odpovědného za zajištění údržby a oprav nástrojů, schopného provádět broušení, výměnu opotřebených dílů a kompletaci nových nástrojů.

Požadavky na pracovníka:

Technické myšlení,
Zručnost,
Čtení výkresové dokumentace,
Spolehlivost,
Samostatnost,
Třísměnný provoz v týdenním cyklu (noční, odpolední, ranní).
Chuť na sobě pracovat.
Chuť pracovat s novými technologiemi

Nabízíme:

Mzda až 30 000 dle vykonávané práce,
Za přesčas o víkendu příplatek 65 %,
Příplatek za noční práci 10 %,
Jídlo na všech směnách od 32 Kč,
25 dnů dovolené pro všechny,
Autobus z Havířova a Karviné zdarma,
Dále ještě k tomu: penzijní připojištění 500 Kč/měsíc, bonusy až 22 000 Kč/rok,
Ochranné pomůcky a zaškolení jsou samozřejmost,
Další benefity Vám sdělíme u pohovoru.
Tuto pozici nabízí: KOVONA SYSTEM, a.s.

Hlavním předmětem podnikání je velkosériová kovovýroba včetně průmyslových subdodávek a povrchových úprav. Zabýváme se zpracováním plechů, trubek a profilů. Technologické možnosti zahrnují dělení svitků. Vyrábíme policové regály a dílenský nábytek.

Adresa:
Průmyslová 2007 ,Český Těšín ,737 01
Kontakt:
558 764 111
Kontaktní osoba:
Personální oddělení
Internet:
www.kovona.cz