Pracovní nabídka Vývojový konstruktér/ka od firmy Bílek Filtry s.r.o.

Vývojový konstruktér/ka

Lokalita:
Jihomoravský kraj,Zlínský kraj
Obor:
Strojírenství,Věda a výzkum,Výroba, provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Rozšiřujeme oddělení konstrukce vlivem rostoucí produkce a zákaznických požadavků. Ty zejména nás posunují k neustálému vývoji a zlepšování. Budeme rádi, když najdeme do našeho týmu pracovníka podobného smýšlení, který se nezalekne neustálého vývoje, který hledá výzvy…

Tvorba výkresové dokumentace (2D, 3D)
Podílení se na vývoji zařízení a změnovém řízení
Evidence a revize výkresové dokumentace a výrobních složek
Tvorba přípravků
Podílení se na tvorbě kusovníků
Tvorba technologických schémat výrobků

Požadavky na pracovníka:

Střední vzdělání strojírenského zaměření
Technické kreslení v CAD programech (VariCAD)
Ovládání PC – MS OFFICE, znalost IS SAP výhodou
Technické a logické myšlení, znalost strojírenských technologických postupů
komunikativnost

Nabízíme:

Mzdu ve výši 24 000 – 32 000,- Kč po zapracování a dle prokázaných výsledků
jednosměnný provoz
Příspěvek na stravné
5 dnů ozdravného volna navíc
Možnost profesního růstu a vzdělávání
Čisté a přátelské pracoviště
Možnost využít dílnu mimo pracovní dobu pro vlastní potřebu
Tuto pozici nabízí: Bílek Filtry s.r.o.

Společnost Bílek Filtry s.r.o. je českým výrobcem průmyslových filtrů převážně do nápojového a potravinářského odvětví, jako je vinařství, pivovarnictví, pitná voda, likérnictví a mlékárenství. Řešíme také filtraci a sanitaci ve strojním, chemickém, petrochemickém i farmaceutickém průmyslu.

Adresa:
135 ,Josefov ,696 21
Kontakt:
+420 777 118 090
Kontaktní osoba:
Jiří Bílek